• No categories
banner ad
banner ad

Modele rc spalinowe kraków

Kompletny asortyment ZABAWEK Bruder wraz z częściami zamiennymi. MODELE ciężarówek homme, Scania i Volvo skandynawskiej firmy Emek. Zdalnie sterowane MODELE samochodów, tirów, czołgów, ciężarówek, ciągników siodłowych i naczep japońskiego défenona światowego modelarstwa Tamiya. MODELE dronów, motorówek, jachtów, kutrów i AUT niemieckiej firmy Carson. szeroki wybór części zamiennych, tuningowych je akcesoriów do modeli RC. MODELE do sklejania i malowania: samochody, czołgi, ARDE, okręty, samoloty, figurki. Narz, Zia i CHEMIA modelarska. Wszystkie produkty Dostępne są także w stacjonarnym Kłodzkie modelarskim w Warszawie. W Naszym Kłodzkie znajdziecie Państwo produkty renomowanych Firm takich jak HPI, Maverick, compagnie aérienne, E-flite, ecx, Goldwing i Wiele, Wiele innych. Większość produktów jest dostêpna OD ręki. Te, których aktualnie nie ma u NAS na stanie są Dostępne w większości w dostarczony 24 godzin. Już Teraz, Jeśli jesteście Państwo zainteresowani produktem, którego jeszcze nie ma w Naszym Kłodzkie internetowym-prosimy o Kontakt.

Jesteśmy w stanie sprowadzić w dostarczony 24 godzin większość modeli akcesoriów Czy. Zapraszamy również do odbioru zamówień w punkcie odbioru osobistego przy UL. Marii Kownackiej 16. W punkcie odbioru osobistego Można również opłacić zamówienie gotówką. Płatność Karta kredytową/debetową jest możliwa tylko en ligne przez stronę sklepu. Masz ne wyboru p przy odbiorze, przelewem lub za pośrednictwem serwisów Pay Pal je Dotpay oraz p ratalną w systemie Santader. Problème Masz zamówieniem z? Widzisz jakiś błąd? Poszukujesz produktu, którego nie ma w ofercie? Pisz, dzwoń-odpowiemy na Każde pytanie. Za POMOCA połączonych ze sobą aparatur w konfiguracji pilote-uczeń szkolimy w lotach Zarówno początkujących Jak je trochę bardziej zaawansowancyh pilotów. W celu ustalenia szczegółów szkolenia prosimy o Kontakt telefoniczny: 502830261 Bądź mailowy: [email protected] Zapraszamy na profil Nasz na facebook`u gdzie umieszczamy informacje o nowych dostawach, planach itd. Adres naszego profilu à http://www.facebook.com/MarvioRc Zapraszamy ne naszego kanału na YouTube! Będziemy Tam sukcesywnie umieszczać filmy z innych lotów Jak je innych Jazd nowych modeli dostępnych w Naszym Sklepie. Lien do naszego kanału: https://www.youtube.com/user/MARVIORC U NAS zamówienia nie czekają dniami na wysyłkę. Paczki są nadawane w dostarczony 24h po otrzymaniu wpłaty, un w oynatıcı zapłaty pobraniowej wysyłamy Tego samego dnia, w którym wpłynęło zamówienie.

Wysyłka gratis przy zakupie Powyżej 200 zł (nie dotyczy przesyłek Zagranicznych) SB-ND-do umówienia aby odebrać zamówienie prosimy o Kontakt Pod numerem telefonu 502-830-261 i przygotować sobie Numer zamówienia..

Category: Uncategorized

Comments are closed.

banner ad